Δευτέρα, 6 Μαΐου 2019

Κατέθεσε τον συνδυασμό του στο Πρωτοδικείο ο Γιάννης Μαστοράκης

Τις πρώτες απογευματινές ώρες της Κυριακής κατατέθηκαν υποψηφιότητες των Δημοτικών και Κοινοτικών Συμβούλων του Συνδυασμού «ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΝΕΑ ΠΟΡΕΙΑ» του υποψηφίου Δημάρχου Γιάννη Μαστοράκη για το Δήμο Χερσονήσου.
Παρακάτω παρατίθενται τα ονόματα των υποψηφίων:



Εκλογική Περιφέρεια Γουβών
 
1.Γιαννουδάκης Δημήτριος του Εμμανουήλ
2.Γκούζου Ελένη του Βασιλείου
3.Δεληστάθη Ελευθερία του Γεωργίου
4.Δεττοράκη Στυλιανή του Εμμανουήλ
5.Δρόσου-Καμηλάκη Ζαχαρένια (Ρένια) του Κωνσταντίνου
6.Καργάκη Αικατερίνη του Κωνσταντίνου
7.Κωνσταντοπούλου Ναυσικά του Κωνσταντίνου
8.Μεραμβελιωτάκης Γεώργιος του Εμμανουήλ
9.Μπλαβάκης Γεώργιος του Εμμανουήλ
10.Μπορμπουδάκη Δέσποινα του Λάμπρου
11.Περβολαράκης Εμμανουήλ του Μιχαήλ
12.Πλευράκη Δέσποινα του Εμμανουήλ
13.Πλευράκης Εμμανουήλ του Γεωργίου
14.Σμυρνάκης Νικόλαος του Γεωργίου
15.Σουλτάτου Αρχοντία (Λούλα) του Αναστασίου
16.Στώτης Θεόδωρος του Αναστασίου
17.Τραβαγιάκης Δημήτριος του Γεωργίου
 
Εκλογική Περιφέρεια Επισκοπής
 
1.Ζαμπετάκης Γεώργιος του Κωνσταντίνου
2.Μακράκης Σπυρίδων του Κωνσταντίνου
3.Ρουσάκη Ειρήνη του Ιωάννη
 

Εκλογική Περιφέρεια Μαλίων
 
1.Αργυράκης Νικόλαος του Μιχαήλ
2.Βελγάκης Μιχαήλ του Ιωάννη
3.Κατσαμποξάκης Σπυρίδων του Βλάσιου
4.Κουλούρας Εμμανουήλ του Ελευθερίου
5.Μορφουλάκης Εμμανουήλ του Δημητρίου
6.Ρουσάκης Ιωάννης του Ευαγγέλου
7.Σουρανάκη Παπαδιό του Εμμανουήλ
8.Σφακιανάκη Λεμονιά του Γεωργίου
9.Χρηστάκης Μαρίνος του Νικολάου
 
 
Εκλογική Περιφέρεια Χερσονήσου
 
1.Αγγελή Καλλιόπη (Πόπη) του Ιωάννη
2.Βιδάκης Βασίλειος του Νικολάου
3.Καλαϊτζάκης Αθανάσιος του Ζαχαρία
4.Καρβουνάκης Στυλιανός του Ιωάννη
5.Μαθιουδάκης Κωνσταντίνος του Ιωάννη
6.Menduapessy – Καρβουνάκη Mariska Selma του Robert Arthur Ferdinand
7.Μουντράκης Ευθύμιος (Θέμης) του Εμμανουήλ
8.Παπουτσάκης Γεώργιος του Κωνσταντίνου
9.Τρευλάκη Μαρία του Γεωργίου
10.Τσαντηράκης Κωνσταντίνος του Γεωργίου
11.Φασουλάκη Ευαγγελία του Χαριδήμου
12.Φραγκιαδάκης Βαρδής του Φανουρίου
 
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΒΔΟΥ
1.    Αργυράκης Γεώργιος του Αντωνίου
2.    Ασσαργιωτάκης Ιδομενεύς του Ιωάννη
3.    Βασιλάκη Ευαγγελία του Στέφανου
4.    Μαστοράκη Μαρία του Μιχαήλ
5.    Παπαδαντωνάκης Εμμανουήλ του Γεωργίου
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΩΝΙΩΝ
1.    Αγγελής Εμμανουήλ του Γεωργίου
2.    Βυνιχάκη Αικατερίνη του Αριστείδη
3.    Καλαϊτζάκη Ιωάννα του Κωνσταντίνου
4.    Καλογεράκης Εμμανουήλ του Νικολάου
5.    Καλογεράκης Ιωάννης του Γεωργίου
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΙΜ.ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
1.    Κανάκης Μιχαήλ Αλκίνοος του Κωνσταντίνου
2.    Καρβουνάκη Μαρία (Μαίρη) του Κωνσταντίνου
3.    Κρητσωτάκη Αικατερίνη (Κιμ) του Νικολάου
4.    Μαστοράκης Νικόλαος του Ανδρέα
5.    Μουντράκης Ιωσήφ (Bello) τoυ Εμμανουήλ
6.    Scholten – Σταυρουλάκη Εveline Danielle Nicole του Peter
7.    Stefanova Rayna (Ειρήνη) του Vasil
8.    Τσιχλή Αικατερίνη του Νικολάου
9.    Χαλκιαδάκης Γεώργιος του Κωνσταντίνου
10. Χαμαλίδη Ευθυμία( Έφη)  του Γεωργίου
11.  Χριστοδουλάκης Ιωάννης του Χαριδήμου
 
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
1.    Ασαριωτάκη Ελένη του Εμμανουήλ
2.    Καλογεράκης Γεώργιος του Μιχαήλ
3.    Μωϋσάκη Ιωάννα του Μαρίνου
4.    Τραπιεράκης Πέτρος του Ιωάννη
5.    Παπουτσάκης Μιχαήλ-Ειρηναίος του Αντωνίου
6.    Πετκανά-Τζανίδη Κωνσταντινιά του Ανδρέα
7.    Φουκαράκης Νικόλαος του Εμμανουήλ
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ
1.Αμαργιανιτάκη Αικατερίνη του Νικολάου
2.Κρητικός Εμμανουήλ του Νικολάου
3. Μανδυλάκη Χρύσα του Εμμανουήλ
4.Μπαρκάτσας Ευάγγελος του Στεφάνου
5.Μπορμπουδάκης Ιωάννης του Λάμπρου
6.Πακιουφάκης Γεώργιος του Δημητρίου
7.Τραβαγιάκη Ευφροσύνη του Γεωργίου

 
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΓΟΥΡΟΚΕΦΑΛΙΟΥ
1.    Δασκαλάκη Παρασκευή (Βούλα) του Μαρίνου
2.    Κεφάκης Δημήτριος του Νικολάου
3.    Κουκάκη Ευαγγελία του Γεωργίου
4.    Πουλιανάκης Γεώργιος του Ιωάννη
5.    Στρατηδάκης Γεώργιος του Μιλτιάδη
 
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΛΙΩΝ
1.    Βλαχάκη Μαρία του Ιωάννη
2.    Διπλαράκης Ιωάννης του Εμμανουήλ
3.    Καλλιατάκη Μαρία του Μιχαήλ
4.    Κανέτος Κωνσταντίνος (Τάκης) του Εμμανουήλ
5.    Κυραλάκης Γεώργιος του Ιωάννη
6.    Μιχελεκάκη-Βλαστού Μαρίνα του Γεωργίου
     7.Φανουράκης Γεώργιος του Νικολάου
 
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΟΧΟΥ
1.    Βασιλάκη Μαρία του Μιχαήλ
2.    Κρητικάκης Εμμανουήλ του Μιχαήλ
3.    Κτιστάκης Εμμανουήλ του Νικολάου
4.    Μαθιουδάκη Μαρία (Χαρασανή) του Γεωργίου
5.    Σταυράκης Νικόλαος (Καγιαμπής) του Κωνσταντίνου
6.    Στεφανάκη Μαρία (Γραμματικού) του Ιωάννη
7.    Στεφανάκης Κωνσταντίνος του Γεωργίου
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΝΩΠΟΛΕΩΣ
1.    Αντωνακάκης Μιχαήλ του Δημητρίου
2.    Βασιλάκης Κωνσταντίνος του Μιχαήλ
3.    Κοκκινάκης Λάμπρος του Νικολάου
4.    Μανουσάκη Στυλιανή του Κωνσταντίνου
5.    Μετοχιανάκης Ιωάννης του Παύλου
6.    Περβολαράκης Ιωάννης του Δημητρίου
7.    Φαρσάρης Ζαχαρίας του Ιωάννη
8.    Φλουράκης Χαρίδημος του Γρηγορίου
9.    Χατζάκη Ευαγγελία του Εμμανουήλ
10. Χατζάκη Μαρία του Μιχαήλ
11. Χουλιάρα Βιργινία του Θεοδώρου
 
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΕΛΑΙΑΣ
1.    Αναστασάκης Εμμανουήλ του Γεωργίου
2.    Δυράκη Ελευθερία του Εμμανουήλ
3.    Κιουπάκης Χρήστος του Γεωργίου
4.    Κοντουδάκη-Καραμπουρνιώτη Ελένη του Εμμανουήλ
5.    Οψιμάκης Γεώργιος του Ιωάννη
6.    Σεγρεδάκη Ειρήνη του Αντωνίου
7.    Σημαιάκης Ιωάννης του Εμμανουήλ
8.    Συντιχάκης Γεώργιος του Δράκου
 
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΤΩ ΒΑΘΕΙΑΣ
1.    Μαγαράκης Δημήτριος του Στυλιανού
2.    Μαυροφοράκης Κωνσταντίνος του Νικολάου
3.    Καστιγάκη Αγάπη του Νικολάου
4.    Τουρνά Φωτεινή του Φραγκίσκου
5.    Φανταουτσάκης Δημήτριος του Νικολάου
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ Α'Ι'ΤΑΝΙΩΝ
Πακιουφάκης Γεώργιος
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΤΩ ΒΑΘΕΙΑΣ
Μεθυμάκης Γεώργιος
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΥ ΧΩΡΙΟΥ
Βραχασωτάκης Κων/νος
Χρηστάκης Αντώνιος
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΡΑΣΙΟΥ
Αργυράκης Κων/νος
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΧΑΡΑΣΟΥ
Μαγκαφουράκης Εμμανουήλ

Στις Κυρ, 5 Μαΐ 2019, 21:20 ο χρήστης Υπ.Δήμαρχος Χερσονήσου Γιάννης Μαστοράκης <neaporeia2014@gmail.com> έγραψε:
ΣΑΣ ΕΠΙΣΥΝΑΠΤΩ Δ..ΤΥΠΟΥ
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ


-- 
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ
ΓΙΑ ΤΟ ΔΗΜΟ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ
ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ
ΑΦΙΕΡΩΜΑΤΑ
Έτος 1941 και οι Γερμανοί ανακαλύπτουν τον Λαβύρινθο της Μεσσαράς
Σας παρουσιάζουμε τα μνημεία της κρητικής φύσης
Κάπως έτσι μεγαλώσαμε την δεκαετία του 1970

ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΗ ΑΡΘΡΩΝ